Djellaba (noszona w Afryce Północno-Zachodniej) posiada podobne właściwości co boub, Dashiki i senegalski kaftan. W Nigerii kobiety noszą krawaty na głowę. W Afryce Sahelu, dashiki, kaftan senegalski i wielki boubou są noszone bardziej wyraziście, choć nie wyłącznie (Bògòfinilan, na przykład, jest noszony w Mali). Dashiki są bardzo stylizowane i wykonane z ozdobnego kołnierza w kształcie litery V. Z kolei wielki boubou jest prostszy, nawet bardziej niż dżejllaba, choć wzory kolorystyczne osiągają imponujące proporcje, zwłaszcza wśród Tuaregów, którzy słyną z pięknie zabarwionych szat indygo.

Suknie wizytowe dla puszystych Warszawa konflikt z tradycyjną sukienką

W Afryce Wschodniej kanzu jest tradycyjną sukienką noszoną przez mówiących suahili mężczyzn. Kobiety noszą kangury i komesi. W Afryce Południowej nosi się charakterystyczne koszulki, podobnie jak długie sukienki, które noszą. Na przykład RPA jest znana z koszulki Madiba, podczas gdy Zimbabwe jest znane z koszulki safari. Sprawdź: suknie wizytowe dla puszystych Warszawa.

Suknie wizytowe nowe modele

Linia spódnic może się wahać od mikro do mikro długości podłogi i może się różnić w zależności od kulturowych koncepcji skromności i estetyki oraz gustu użytkownika, na który mogą mieć wpływ takie czynniki jak moda i kontekst społeczny. Większość spódnic to odzież wolnostojąca, ale niektóre panele wyglądające jak spódnice mogą być częścią innej odzieży, takiej jak szorty, szorty i stroje kąpielowe.

Suknie wizytowe dla puszystych Warszawa a używana odzież zachodnia

We wszystkich zachodnich społeczeństwach istnieją organizacje non-profit, które sprzedają używane ubrania firmom non-profit w Afryce. Te „ubrania białego mężczyzny” są dość powszechne w niektórych częściach kontynentu. Ta używana odzież nazywa się w niektórych miejscach Mitumba i jest otoczona kontrowersjami. Krytycy wskazują na zagrożenie dla lokalnych producentów odzieży i narzekają, że wykorzystuje ona konsumentów. Inni [którzy?] twierdzą, że ta używana odzież stanowi pożyteczną konkurencję dla często drogich i niskiej jakości produktów lokalnych. Spódnica to dolna część sukni lub sukni, przykrywająca osobę od talii w dół, lub oddzielna odzież wierzchnia służąca temu celowi.

W świecie zachodnim spódnice są częściej noszone przez kobiety; z pewnymi wyjątkami, takimi jak izaar noszony przez kultury muzułmańskie i piec, który jest tradycyjnym okryciem męskim w Szkocji i Irlandii, a czasami w Anglii. Wielu projektantów mody, takich jak Jean Paul Gaultier, Vivienne Westwood, Kenzo i Marc Jacobs, pokazało męskie spódnice. Naruszając kodeksy społeczne, Gaultier często wprowadza spódnicę do męskich kolekcji ubrań jako środek do wstrzykiwania nowości w męski strój, najsłynniejszy sarong widziany na Davida Beckhama. Inne kultury tradycyjnie noszą spódnice.