Taniec to spotkanie towarzyskie, na którym tańczą goście. Może to być zwykła, nieformalna sprawa lub zorganizowana impreza, taka jak taniec szkolny lub bal charytatywny. Tańce zazwyczaj odbywają się wieczorem. Popołudniowy taniec jest formalnie znany jako taniec herbaty. Niektóre tańce cechują się specyficznymi rodzajami tańca, jak na przykład taniec kwadratowy. Piłka to duże formalne przyjęcie z tańcem towarzyskim. Kobiety noszą suknie balowe, mężczyźni stroje wieczorowe.

Impreza i super atrakcje dla dzieci

Blokada to impreza publiczna, w której uczestniczą mieszkańcy konkretnego bloku lub dzielnicy. Strony te zazwyczaj odbywają się na ulicy miejskiej, która została zamknięta dla ruchu drogowego, aby pomieścić stronę. Na niektórych imprezach blokowych uczestnicy mogą swobodnie przemieszczać się z domu do domu, spotykając się towarzysko i często pijąc napoje alkoholowe.Poznaj nowe atrakcje dla dzieci – białystok i okolice zapraszają.

Na piłce maskaradowej goście noszą maski, aby ukryć swoją tożsamość. Goście na imprezie kostiumowej lub fantazyjnej sukni noszą kostiumy. Te imprezy kojarzą się czasem z imprezami wakacyjnymi, takimi jak Halloween czy Mardi Gras.Świetne atrakcje dla dzieci

W kulturze angielskiej i amerykańskiej w okresie Bożego Narodzenia tradycyjnie odbywa się kolędowanie. W sąsiedztwie ludzie chodzą od drzwi do drzwi i śpiewają kolędy. Niektóre popularne kolędy to „Życzymy Wam wesołych świąt Bożego Narodzenia”, „Pokładajcie Ratusze”, „Dwanaście Dni Bożego Narodzenia”, „Mroźcie Snowmana”, „Pojedyncze dzwony”, „Srebrne dzwony”, „Święty Mikołaj przychodzi do miasta” i „O Świętej Nocy”.

Hiszpańskie atrakcje dla dzieci

W Hiszpanii tego typu impreza nosi nazwę El Aguinaldo. Jest tak samo jak w Anglii i Stanach Zjednoczonych, ale jedyna różnica polega na tym, że dzieci, które śpiewają kolędy, otrzymują wskazówki. Pieśni bożonarodzeniowe w Hiszpanii nazywane są villancios; śpiewane są głównie przez dzieci na małych imprezach.

Imprezy taneczne to spotkania w barach lub domach kultury, gdzie goście tańczą, by posłuchać muzyki, muzyki techno lub dyskoteki. Muzyka na imprezy taneczne jest zazwyczaj wybierana i odtwarzana przez dżokeja z płyty.

Oddzielając imprezy taneczne, rave polega na tańcu do głośnej muzyki domowej, techno lub muzyki industrialnej. W imprezachave może brać udział zaledwie kilkadziesiąt osób w piwnicy lub, co bardziej prawdopodobne, kilkaset osób w klubie, a nawet tysiące w dużym magazynie, na boisku, a nawet dziesiątki tysięcy na arenie sportowej, w parku rozrywki lub innej dużej przestrzeni.